( فلش )

فلش مموري سن ديسک مدل Cruzer Force CZ71 ظرفيت 32 گيگابايت

SanDisk Cruzer Force CZ71 Flash Memory - 32GB

با گارانتی ایران رهجو

  • سرعت استاندارد انتقال اطلاعات حداکثر 480 مگابیت بر ثانیه

  • رابط USB 2.0، USB 1.1

6 گرم
فلز
سازگار با سيستم عامل‌هاي +Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Mac OS X v10.5
ابعاد 7.6 × 12 × 34.4 ميلي‌متر
32 گیگابایت
مورد نیاز: 5 ولت
منبع تغذيه: پورت USB
  • حافظه‌هاي فلش CZ71 که شرکت سانديسک (SanDisk) آنها را با نام Cruzer Force مي‌شناسد، از بدنه‌اي استيل و باکيفيت برخوردارند و ظرفيت‌هاي ذخيره‌سازي بالايي را در ظاهري بسيار شيک عرضه مي‌کنند. سري Cruzer Force، کيفيت ساخت بدنه‌ي خوبي دارند و به‌راحتي و در شرايط سخت هم استقامت بالايي از خود نشان مي‌دهند.
    سان‌ديسک اين حافظه‌هاي فلش را تا ظرفيت‌ 64 گيگابايت توليد کرده‌است تا بتوانيد از آنها براي ذخيره‌سازي فايل‌هاي حجيم خود استفاده کنيد. با اين حافظه‌ي فلش مي‌توانيد فايل‌هاي مهم و حياتي تان از قبيل ويديوهاي HD، عکس‌هاي باکيفيت و موزيک‌هاي بدون افت را در کمال سادگي ذخيره کنيد. مي‌توانيد Cruzer Force را به دسته‌ي کليدتان اضافه کنيد تا آن را هميشه همراه‌تان داشته باشيد.
    حافظه‌ي فلش Cruzer Force به همراه يک نرم‌افزار امنيتي با نام SanDisk SecureAccess عرضه مي‌شود. اين نرم‌افزار يک پوشه‌ي حفاظت‌شده با پسورد را برايتان به‌وجود مي‌آورد تا فايل‌هاي حساس خود را از ديد عموم پنهان نگه داريد. نرم‌افزار ياد شده از يک سيستم رمزنگاري 128 بيتي AES (مخفف Advanced Encryption System) استفاده مي‌کند و مي‌توانيد با استفاده از امکاناتي که در اختيارتان قرار مي‌دهد، بخش عمومي حافظه‌تان را در اختيار ديگران بگذاريد، در حالي که خيال‌تان از بابت اطلاعات شخصي و محرمانه‌تان راحت است و مطمين هستيد که هيچ غريبه‌اي نمي‌تواند به اطلاعاتي که مخفي کرده‌ايد دسترسي داشته‌باشد.