( فلش )

فلش مموري توشيبا مدل TransMemory U401 ظرفيت 16 گيگابايت

Toshiba TransMemory U401 Flash Memory - 16GB

 • سرعت استاندارد انتقال اطلاعات حداکثر 480 مگابیت بر ثانیه

 • رابط USB 2.0، USB 1.1

 • طراحي کوچک و شيک

 • بدنه مقاوم

 • مقاومت در برابر شوک و لرزش

 • مقاومت در برابر گرد و غبار

استیل ضد زنگ
سازگار با سيستم عامل‌هاي Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Mac OS 10.6 and above
4.5 × 12.2 × 38 ميلي‌متر
32 گيگابايت
مورد نياز: 5 ولت
منبع تغذيه: پورت USB
 • براي انتقال اطلاعات بايد کاري کرد؛ اطلاعاتي که هر روز بيشتر و بيشتر مي‌شوند و حساب‌شان از دست‌مان در مي‌رود. ساده‌ترين و ارزان‌ترين راهکاري که در اين زمينه به ذهن مي‌رسد، تهيه يک فلش مموري است. فلش‌مموري‌ها قيمت بسيار پاييني دارند و به دليل ابعاد کوچک‌شان از حمل‌ونقل پذيري بالايي برخوردار هستند.
  فلش مموري TransMeomory U401 توشيبا، بدنه‌اي فلزي از جنس استيل ضدزنگ دارد. اين بدنه، مقاومت بالايي در برابر ضربه و شوک را براي اين فلش‌ مموري به ارمغان آورده‌است. بنابراين، چنانچه فلش‌‌ مموري‌تان در حال عبور از عرض خيابان به صورت کاملا اتفاقي از دست‌تان افتاد و خودرويي از روي آن عبور کرد، آب در دل‌تان تکان نمي‌خورد. اين بدنه، ضدشوک و ضدگرد و غبار است و سعي شده‌است تا حد ممکن محصولي جان‌سخت توليد شود. طراحي بدون درپوش فلش مموري هم از نکات مثبت اين محصول است تا لازم نباشد همواره حواس خود را براي حفظ درپوش، جمع نگه داريد. U401 از رابط USB 2.0 براي انتقال اطلاعات استفاده مي‌کند که سرعت آن‌چنان بالايي ندارد؛ اما کارتان را راه خواهد انداخت. در انتهاي بدنه‌‌ي فلش مموري، حلقه‌اي ايجاد شده‌است تا بتوان U401 را به صورت آويز به محل مورد نظر آويزان کرد.
  اين فلش مموري براي افرادي که مي‌خواهند فايل‌هاي کوچک‌شان را به سادگي جابجا کنند و هزينه‌ي آن‌چناني هم براي اين‌کار در نظر نگرفته‌اند انتخاب مناسبي است. U401 هم ظاهر زيبايي دارد و هم از مقاومت بالاي در برابر مخاطرات محيطي برخوردار است.